Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt člena štábu Tvoje tvář má známý hlas: Honzovi (†29) už nebylo pomoci

EXKLUZIVNĚ
Show Tvoje tvář má známý hlas přišla o spolupracovníka! V pondělí za záhadných okolností zemřel Jan Kratochvíl (†29), hvězda travesti show a vlásenkář, který vystupujícím v pořadu TV Nova připravoval paruky.

Informace eXtra.cz o jeho nečekaném úmrtí, které redakce získala z Kratochvílova nejbližšího okolí, potvrdili zdravotníci. „Pražští záchranáři v pondělí po dvaadvacáté hodině zasahovali ve Slezské ulici u zemřelého zhruba třicetiletého muže,“ uvedla mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

„Mohu vám potvrdit, že jsme včerejšího dne vyjížděli do Slezské ulice, kde došlo k úmrtí muže. Nebylo zjištěno cizí zavinění. Další informace v tuto chvíli nebudeme poskytovat,“ řekla eXtra.cz také mluvčí pražských policistů Violeta Siřišťová.

„Cože? To nemyslíte vážně, že je Jan Kratochvíl po smrti. To je strašné. Nechce se mi tomu věřit, i když je pravda, že poslední dobou moc neodepisoval na zprávy. Honza byl skvělý kluk, který měl skvělou budoucnost před sebou a moc se na ni těšil. Napadá mě jediný důvod, proč zemřel, ale ten si nechám pro sebe,“ smutní nejlepší kamarád zesnulého vlásenkáře František.

„Děláte si legraci, on zemřel? Proboha! To jste mi dali ránu. Vím, že dělal i pro Tvář. Jeden čas jsme spolu bydleli, pokud vím, neměl žádné zdravotní potíže,“ diví se i kolega parukář Stáňa Menčík, známý z kulinářské show MasterChef.

Facebook už začaly zaplavovat i projevy kondolence kamarádů a známých z branže, kterým Kratochvíl bude chybět.

PŘÍPAD SLEDUJEME A PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI.

Mohlo by vás zajímat

Další články