Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt mistra světa ve veslování! Tělo Michala Plocka (†22) našli v loděnici

Měl před sebou velkou kariéru a celý život.
+ Další fotografie
Kriminalisté prošetřují záhadnou smrt dvaadvacetiletého veslaře. Tělo skifaře Michala Plocka našli v pondělí večer v loděnici pražské Dukly. Plocek měl před sebou velkou kariéru.

Kriminalisté zatím nemají důkazy, že by Plockova smrt byla násilná. Přesto prošetřují všechny okolnosti, co se vlastně v pondělí večer stalo. Tělo elitního skifaře, juniorského mistra světa i světového šampiona v kategorii do 23 let bylo nalezeno v pondělí večer v loděnici pražské Dukly. O úmrtí informoval Český svaz veslování.

Plocek byl považován za nástupce olympijského medailisty a mistra světa Ondřeje Synka. Jenže jeho kariéru přeťala záhadná smrt.

„Kriminalisté spolu s lékařem na jeho smrti nezjistili cizí zavinění,“ uvedla pro Českou televizi mluvčí pražské policie Iveta Martínková. Vzal si Plocek život? Nebo došlo k náhlému zdravotnímu kolapsu? Sledujte portál eXtra.cz, připravujeme podrobnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články