Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt bývalky prince Harryho: Caroline Flack (†40) našli mrtvou v jejím bytě

Zdroj: profimedia.cz
tragédie
Známá britská moderátorka a bývalá přítelkyně prince Harryho (35) Caroline Flack byla nalezena mrtvá. Televizní hvězdě bylo pouhých 40 let a podle domněnek fanoušků spáchala sebevraždu, tato teorie však není potvrzena. Caroline měla opletačky s policií a soudem, který ji vyšetřoval kvůli údajnému napadení jejího přítele Lewise Burtona (27).

Smutnou zprávu o smrti Caroline Flack potvrdila její rodina. „Můžeme potvrdit, že naše Caroline 15. února zemřela. Žádáme o respektování soukromí rodiny v těchto těžkých časech,“ stálo ve vzkazu veřejnosti od rodiny moderátorky.

Ačkoliv byla Caroline obviněna z napadení svého přítele Lewise Burtona, on sám policii žádal, aby kvůli tomu nebyla vyšetřována. Oblíbená moderátorka známá z pořadů jako Love Island, X-Factor, či ze zahraniční obdoby pořadu StarDance s názvem Strictly Come Dancing, kterou vyhrála, byla rozhodnutá se nařčením bránit.

Den před její smrtí nic nenasvědčovalo tomu, že by chtěla ukončit svůj život – na Instagram přidala snímek, na kterém dává polibky svému psovi. Proto rodina nevěří tomu, že by se na onen svět rozhodla odejít záměrně.

Vztah s princem Harrym

O vztahu s princem Harrym se zesnulá Caroline vyjádřila v minulosti pro britský deník The Sun. Seznámila se s ním v roce 2009 a navzájem si padli do oka, Flack se ale brzy rozhodla vztah ukončit. Vybudovala si svou kariéru a nechtěla, aby byla zničehonic známá pouze jako princova dívka.

Související články

Další články