Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt brankáře: Michal Rebro byl v pouhých 33 letech nalezen doma mrtvý

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
neštěstí
Michal Rebro, jedna z nejvýznamnějších postav české nejvyšší florbalové soutěže, je po smrti. Klubové stránky uvádějí, že chodovský brankář zemřel ve 33 letech za dosud nevyjasněných okolností. Jeho tělo bylo u něj doma nalezeno v sobotu. Ještě 5. prosince přitom hrál zápas.

Michal Rebro, známý a a vynikající florbalový brankář, je po smrti. Smutná informace byla zveřejněna na webových stránkách Florbalu Chodov. „S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás v sobotu opustil náš hráč a kamarád Michal Rebro. Zemřel ve 33 letech za dosud nevyjasněných okolností, když byl nalezen doma bez známek života,“ píše se na webu.

"Michale, nezapomeneme," uvedl klub na Twitteru. Podle dostupných informací našla Michala bez známek života jeho přítelkyně...

Rebro s florbalem začínal v týmu DDM Praha 7 Faraos, odkud se později přesunul v mládežnických kategoriích do SSK Future. Tři sezóny pak strávil v Bohemians a poté zamířil do Tatranu Střešovice.

Právě ve střešovickém klubu se setkal s největším úspěchem, v roce 2015 vychytal samostatné nájezdy v Superfinále a vysloužil si trofej pro mistra ligy. V loňském roce přestoupil do pražského Chodova. Celkově za svou kariéru odchytal v české nejvyšší soutěži celkem 261 utkání.

Související články

Další články