Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Záhadná smrt brankáře: Michal Rebro byl v pouhých 33 letech nalezen doma mrtvý

Záhadná smrt brankáře: Michal Rebro byl v pouhých 33 letech nalezen doma mrtvý
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
neštěstí
Michal Rebro, jedna z nejvýznamnějších postav české nejvyšší florbalové soutěže, je po smrti. Klubové stránky uvádějí, že chodovský brankář zemřel ve 33 letech za dosud nevyjasněných okolností. Jeho tělo bylo u něj doma nalezeno v sobotu. Ještě 5. prosince přitom hrál zápas.

Michal Rebro, známý a a vynikající florbalový brankář, je po smrti. Smutná informace byla zveřejněna na webových stránkách Florbalu Chodov. „S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás v sobotu opustil náš hráč a kamarád Michal Rebro. Zemřel ve 33 letech za dosud nevyjasněných okolností, když byl nalezen doma bez známek života,“ píše se na webu.

"Michale, nezapomeneme," uvedl klub na Twitteru. Podle dostupných informací našla Michala bez známek života jeho přítelkyně...

Rebro s florbalem začínal v týmu DDM Praha 7 Faraos, odkud se později přesunul v mládežnických kategoriích do SSK Future. Tři sezóny pak strávil v Bohemians a poté zamířil do Tatranu Střešovice.

Právě ve střešovickém klubu se setkal s největším úspěchem, v roce 2015 vychytal samostatné nájezdy v Superfinále a vysloužil si trofej pro mistra ligy. V loňském roce přestoupil do pražského Chodova. Celkově za svou kariéru odchytal v české nejvyšší soutěži celkem 261 utkání.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy