Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt Bohumila Kulínského (†59): Tělo slavného sbormistra našli v pražském bytě

Bohumil Kulínský záhadně zemřel.
Slavný sbormistr Bohumil Kulínský (†59) je po smrti. Bezvládné tělo našli v jeho bytě v Praze v sobotu v odpoledních hodinách. Dlouhá léta stál v čele dětského sboru Bambini di Praga, v roce 2009 ho odsoudili za zneužívání nezletilých dívek.

Zemřel známý sbormistr Bohumil Kulínský, který dlouhá léta vedl dětský sbor Bambini di Praga. V jeho bytě v pražské Jungmannově ulici našli v sobotu odpoledne jeho bezvládné tělo.

„V 15:03 hodin jsme přijali oznámení a vyjeli od Jungmannovy ulice," uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan. „Případ je zatím evidován jako náhlé úmrtí, teď jej musíme zadokumentovat a zjistit veškeré okolnosti,“ dodal.

Maminka o smrti syna, která přišla jako rána z čistého nebe, mluvit nechtěla. „Nevím, co se synovi stalo,“ řekla pro server Blesk.cz.

Pro Bohumila Kulínského si v listopadu 2004 přijela policie. Byl obviněn z pohlavního zneužívání nezletilých dívek. Od dubna 2009 si odpykával trest v délce 5 a půl roku. Podmínečně ho propustili v červnu 2011. Kulínský vždy trval na tom, že je nevinen.

Mohlo by vás zajímat

Další články