Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt během MS v hokeji: Jakub (†23) zemřel při močení na balkóně

+ Dalších 19 fotografií
tragédie
Při MS v hokeji zemřel třiadvacetiletý Jakub L. Podle kamarádů vypadl z balkónu, když sledoval zápas Slovensko versus Kanada. Objevily se nové informace ohledně pádu ze 4. patra.

V areálu Akademie ozbrojených sil generála Milana Rastislava Štefánika se odehrála ohromná tragédie. Poručík Jakub Lilge (†23) tam vypadl ze 4.patra a zraněním na místě podlehl. V té době se hrál hokejový zápas mezi Slovenskem a Kanadou.

Tragickou smrt vyšetřují kriminalisté. Podle některých hlasů v celé tragédii mohl hrát roli alkohol, i když požívání alkoholu je na akademii zakázané. Jakubova krásná přítelkyně se zhroutila.

Slovenský portál Pluska.sk uvedl, že Jakub se v noci šel vymočit z balkonu. Pak nezvládl koordinaci a zřítil se dolů… „Jakub si šel údajně na balkon ulevit, ale už se nevrátil. Spolužáci ho našli pod balkonem bez známek života,“ napsali slovenští novináři.

Mohlo by vás zajímat

Další články