Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt během MS v hokeji: Jakub (†23) zemřel při močení na balkóně

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 19 fotografií
tragédie
Při MS v hokeji zemřel třiadvacetiletý Jakub L. Podle kamarádů vypadl z balkónu, když sledoval zápas Slovensko versus Kanada. Objevily se nové informace ohledně pádu ze 4. patra.

V areálu Akademie ozbrojených sil generála Milana Rastislava Štefánika se odehrála ohromná tragédie. Poručík Jakub Lilge (†23) tam vypadl ze 4.patra a zraněním na místě podlehl. V té době se hrál hokejový zápas mezi Slovenskem a Kanadou.

Tragickou smrt vyšetřují kriminalisté. Podle některých hlasů v celé tragédii mohl hrát roli alkohol, i když požívání alkoholu je na akademii zakázané. Jakubova krásná přítelkyně se zhroutila.

Slovenský portál Pluska.sk uvedl, že Jakub se v noci šel vymočit z balkonu. Pak nezvládl koordinaci a zřítil se dolů… „Jakub si šel údajně na balkon ulevit, ale už se nevrátil. Spolužáci ho našli pod balkonem bez známek života,“ napsali slovenští novináři.

Související články

Další články