Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Záhadná sebevražda ve Vyškově: Pár skočil z 11. patra do výtahové šachty

tragédie
Od nedělního dopoledne policisté ve Vyškově vyšetřují záhadnou dvojitou sebevraždu mladých lidí. Partneři byli nalezeni sousedy ve výtahové šachtě, kam s největší pravděpodobností skočili z 11. patra. Podle informací FTV Prima se navíc před skokem podřezali.

Policie vyšetřuje okolnosti smrti dvou mladých lidí v bytovém domě ve Vyškově. Bezvládná těla partnerů nalezli sousedé ve výtahové šachtě pod schody. „Vyjeli jsme na místo neštěstí, muž i žena byli před příjezdem lékaře již mrtví,“ řekla pro server Blesk.cz mluvčí policie Kamila Haraštová.

Místní si myslí, že jde o nešťastnou náhodu, jejich domněnky, že na smrti mladých lidí mohla mít podíl třetí osoba, byly vyvráceny. „Zřejmě to byla ¨sebevražda, s jistotou to však tvrdit nemůžeme. Vyšetřovatelé vyloučili, že by na smrti mladíka a dívky měl podíl někdo cizí,“ dodala Haraštová.

Po ohledání místa nálezu těl a okolí kriminalisté konstatovali, že se s největší pravděpodobností jednalo o dvojitou sebevraždu. Další okolnosti zatím nejsou známy. Podle osob z okolí, které promluvili pro FTV Prima, se partneři nejdříve podřezali.

Podle psychologů se mladé páry ke společné smrti rozhodují jen málokdy. Pokud se skutečně jednalo o sebevraždu, pár mohl mít nepřekonatelné psychické problémy, či v jeho lásce mohla vyvstat nějaká velká překážka.

Mohlo by vás zajímat

Další články