Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Záhadná sebevražda při natáčení Výměny manželek: Stanislav se předtím smál a vtipkoval

Záhadná sebevražda při natáčení Výměny manželek: Stanislav se předtím smál a vtipkoval
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
Tragédie
Při natáčení Výměny manželek se odehrálo něco opravdu strašlivého, co nemá za celou dobu natáčení oblíbené reality show obdoby. Jeden z účastníků v průběhu natáčení spáchal sebevraždu. Nikdo nechápe, co k tomu Stanislava K. (†42) vedlo. Ještě dva dny před tím byl vysmátý a spokojený.

Výměna manželek toho zažila už opravdu hodně. Dramatických situací plných hádek, špíny, ale třeba i násilí se dostávalo divákům v pravidelných dávkách. Jenže takovou tragickou událost, jaká se odehrála během natáčení nové epizody, ještě televize Nova nezažila. Jeden z účastníků zemřel při natáčení.

Nikdo tomu nerozumí

Policista Stanislav K. si sáhl na život. Oběsil se v lese, zatímco u něj doma probíhalo desetidenní natáčení divácky oblíbené reality show.

"Nedokážu to pochopit. Dva dny před tou tragédií se smál a vtipkoval jako vždycky," prozradila pro Blesk žena ze sousedství. Podle jejích slov byl Stanislav optimista, který miloval humor.

S manželkou měl prý Stanislav skvělý vztah. "S manželkou žili v naprosto spokojeném manželství. Do pořadu šli z legrace, z hecu," řekla sousedka. Také zmínila, že se na natáčení Výměny manželek těšil. Poté, co dorazila nová manželka, mělo vše probíhat hladce. S vyměněnou ženou podle rodinné známé Stanislav dobře vycházel. "Na zahradě spolu věšeli prádlo, během toho si povídali, smáli se," popisovala sousedka.

Co bylo pro Stanislava impulsem k tomu vzít si život, je tak naprostou záhadou. Našli ho 11. srpna na stromě mezi Slavkovem a opavskými Zlatníky. Případem se nyní zabývá policie.

Ve fotogalerii můžete zavzpomínat na nezapomenutelné páry z Výměny manželek.

Související články

Další články