Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Záhadná sebevražda Dominiky (†14): Máme její poslední SMS před smrtí!

Dominika spáchala sebevraždu.
Zdroj: facebook.com
Rodina a opravdoví kamarádi se stále nemohou vzpamatovat z toho, že si čtrnáctiletá Dominika Vozárová ze slovenských Piešťan vzala život.

Sebevraždu spáchala pomocí otcovy lovecké pušky v pondělí. Dívčina babička obviňuje její kamarádky. Dominika se prý chytla špatné party a měnila se jí nálada.

„Ona nikdy nedávala najevo, jak moc ji trápí, když ji někdo pomlouval. Drtivá většina třídy ji měla ráda, ale našlo se pár holek, které ji nenáviděly,“ řekl Novému Času její kamarád Peter.

Zdá se, že teenagerka musela jednat pod vlivem náhlých emocí. Zřejmě nezvládla poslední hádku s kamarádkami a chtěla zemřít.

O tom, že se zabije, informovala svou nejlepší kamarádku Kamilu. „Sorry, Kamča… povedz všetkým, že sa im ospravedlňujem… Majte sa…“ Slovenská média tvrdí, že dívka nechala dopis také pro rodiče. Ani v něm ale není motiv hrůzného činu.

Kriminalisté také vyšetřují otce, který ji v kaluži krve našel jako první a pokusil se ji oživit. Policie ho viní, že nechal svou loveckou zbraň nezajištěnou a čtrnáctiletá dívka se k ní snadno dostala.

Související články

Další články