Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Záhadná Ménièrova nemoc: Zpěvačka Jessie J kompletně ohluchla a nemohla skoro chodit

Záhadná Ménièrova nemoc: Zpěvačka Jessie J kompletně ohluchla a nemohla skoro chodit
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Letošní Vánoce nejsou pro nikoho tak příjemné, obzvláště ne pro britskou zpěvačku Jessie J (32). Ta hned 25. prosince přišla od doktora s diagnózou, která její hudební kariéře jen škodí. Byl jí diagnostikován Ménièrův syndrom, kvůli kterému ohluchla a nemohla skoro chodit.

Minulý týden o svátcích vyrazila zpěvačka k doktorovi a odešla s neobvyklou diagnózou. Ménièrův syndrom postihuje vnitřní ucho a způsobuje závratě a poruchy sluchu. "Vzbudila jsem se a všimla si, že jsem na pravé ucho úplně hluchá. Nemohla jsem ani jít rovně, což tedy není moc důležité," nastínila ve videu britská zpěvačka Jessie J. "Řekli mi, že mám Ménièrův syndrom," dodala.

Zpěvačce bylo jasné, že touto nemocí trpělo více lidí a mnoho z nich jí napsalo, aby jí poradili, takže pak prostě jen ležela v tichu. "Tohle je poprvé, co jsem schopná zpívat a snést to. Mohlo to být horší, je to tak, jak to je. Jsem vděčná za své zdraví. Dost mě to rozhodilo," přiznala pak ve videu zpěvačka.

"Ale jsem ráda, že jsem přišla zavčasu a doktoři to velmi rychle diagnostikovali. Dostala jsem správné léky, takže se cítím o něco lépe. Dlouho jsem nezpívala, a když zpívám nahlas, zní to, jako když se někdo snaží mi vyběhnout z ucha," popisovala Jessie.

Podivné Vánoce Jessie J

"Dnes jsem šla k ušnímu (doktorovi) a ten mi řekl, že mám Ménièrův syndrom. Dala jsem si šlofíka, udělala těstoviny, obarvila si obočí, dala si masku, celá jsem se namazala kokosovým olejem a při poslechu vánočních písniček jsem chodila nahá, aby se olej vstřebal. Bylo to trapné tak, jak to zní," psala si postupně zpěvačka svůj seznam, co se jí toho dne přihodilo.

"Pak jsem hodně plakala (chybí mi přátelé a rodina, je důležité to pustit ven a ne s tím jen sedět. Nedá se to změnit, tak si tím nenechte zkazit svátky). Napsala jsem lidem, kteří mě rozesmějí, sepsala si plány na rok 2021. Teď sleduji Královský gambit s prstem v uchu. Jen první epizodu jsem si pustila čtyřikrát, protože se vůbec nesoustředím a mám pocit, že si do mého ucha někdo zalezl a pustil fén na vlasy. HODNĚ divné a netradiční svátky," postěžovala si Jessie J.

K příspěvku připojila také vzkaz s tím, že posílá lásku všem, kteří to potřebují. "Všichni potřebujeme extra porci lásky navíc. Tyhle Vánoce byly poněkud podivné, ale není od věci je zažít jinak, než jsou lidé zvyklí. Přemýšlejte tento týden nad tím, co máte, ne nad tím, co nemáte. Já jsem vděčná. Zvládám tuhle samotu. Možná už k tomu nikdy nedojde," filozofovala zpěvačka. Příspěvek zakončila prosbou, aby lidé nosili roušku a byli na sebe opatrní.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy