Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Záhadná královna festivalu ve Varech: Čvančarová mlží kolem červeného koberce. Vynese znovu ikonické modré šaty?

Dorazí herečka do Varů i letos?
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
zpověď

Zahájení 56. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je za rohem a lidé nedočkavě vyhlíží, jakou róbu zvolí smyslná Jitka Čvančarová (44) tentokrát. Herečka redakci eXtra.cz svěřila, proč neví, zda ji na festival pustí, jak reaguje na vtípky mířené směrem k jejím róbám a promluvila i o ikonických modrých šatech. Vynese je i potřetí?

Herečka Jitka Čvančarová patří mezi ikony Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, a to nejen skrz její energii, kterou dokáže na červeném koberci prodat přesvědčivěji než hollywoodské hvězdy, ale také výběrem své róby.

Nevím, jestli mě na festival pustí

Minulý rok nadchla v prostorově výrazných modrých šatech, o kterých se diskutuje ještě dnes. Jeden z vtípků sdílel i autor satirických koláží TMBK na svém Instagramu a samotnou Jitku velmi pobavil. Bude pro svou róbu skutečně potřebovat kolonu kamionů?

"TMBK je hrozně vtipný. Nedalo se nezvednout hozené rukavice od Tomáše Břinky, musela jsem je zvednout. Jak jsem psala, jeden kamion chybí, tak nevím. Půjdu nahá? Nevím, jestli mě tam pustí," prozradila Jitka redakci eXtra.cz s úsměvem, ale i slovy, že den před zahájením festivalu ještě neví, zda se dostaví.

"Ještě nevím, zda se tam dostanu. S manželem jsme pracovně vytížení a musíme to vymyslet. Nevím, jestli nám to vyjde, ale zároveň nechci říkat úplně ne, ale nevypadá to, že to letos zvládneme."

Vynese modré šaty i potřetí?

S Jitkou jsme se ohlédli za její výběr rób v uplynulých letech. Nejraději však nevzpomíná na své šaty, nýbrž zážitky, které přináší samotný filmový festival.

"Nejsem ten typ, který by na své róby vzpomínal. Beru je jako nějakou poctu a úctu tam, kde jsem. Respektuji daný dress code a tím to pro mě je. Já spíš ráda vzpomínám na ty zážitky. I když modré šaty od geniálního Borise Hanečky, tam byl i zážitek," uzavřela se slovy, že do třetice je určitě nevynese. "Takhle málo vtipná snad nejsem."

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy