Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Záhadná fotka Moniky Koblížkové z Londýna: Je to snad náznak, že se blíží svatba s Leošem?

+ Dalších 55 fotografií
Na konci loňského roku požádal Leoš Mareš (41) svou Moniku Koblížkovou (36) o ruku, takže je jen otázkou času, kdy do toho konečně praští. Snoubenka známého moderátora odletěla sama do Londýna, odkud přidala velmi zvláštní fotku na Instagram. Naznačuje snad, že se už veselka skutečně blíží?

Monika Koblížková vyrazila tento týden do Londýna. Britskou metropoli navštívila bez Leoše Mareše. Přesto se spekuluje, že tam letěla i kvůli němu. Od konce loňského roku jsou totiž zasnoubeni a je možné, že datum svatby slavného páru se už blíží.

Marešova láska dala na Instagram fotku katalogu známé návrhářky Vivienne Westwood. Ta se do pamětí žen zapsala především kvůli svatebním šatům, které si zahrály v prvním díle filmového Sexu ve městě. Carrie Bradshaw se v nich měla vdávat za pana Božského.

Je proto logické, že se okamžitě vyrojily domněnky o svatbě Leoše a Moniky. Na dotazy pod fotkou ale Koblížková nijak nereaguje. Zatím tak zbývá pouhé domýšlení, co tajemnou fotkou ve skutečnosti myslela. Není ale pochyb o tom, že praštit by do toho měli co nejdříve!

Mohlo by vás zajímat

Další články