Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Záhada zmizení Jiřího Pomeje rozluštěna: Víme, proč přestal komunikovat se světem!

Andrea je stále zamilovaná, ale s Jirkovými financemi to má složité…
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Herec Jiří Pomeje (53), který se zotavuje z následků rakoviny hrtanu a operace, při níž následkem nádoru přišel o hlasivky, se ztratil! To hlásily palcové titulky v některých médiích. Přestal prý komunikovat s lékaři a nikdo o něm nic nemá vědět. Máme čerstvé informace!

Noviny dnes přišly s hlášením, že Jiří Pomeje zmizel z povrchu zemského. My jsme se dozvěděli, jak je to doopravdy. „Je to vycucané z prstu, Jirka nikam nezmizel. Dotyčná novinářka mu celý den psala, ale Jirka prostě momentálně s nikým mluvit nechce,“ vysvětlila nám manželka bývalého uznávaného dabéra s afinitou k nonstopům, jak asi došlo k informačnímu šu­mu.

Sama Andrea teď nějakou dobu trávila u rodičů, kvůli chřipce musela zrušit i víkendové vystoupení (je dýdžejkou) a manžela se sníženou imunitou nechtěla ohrozit. Už je ale zdravá a doma.

V článcích stojí i to, že Pomeje bez omluvy nedorazil k ošetřujícímu lékaři. „Jirka přeložil prohlídku z pondělí na úterý, to je pravda,“ upřesnila Andrea s tím, že vše už je domluvené.

O ní se v poslední době píše v souvislosti s možným rozvodem. Pokud prý Jiří nezačne svůj životní styl brát vážně, může se mu lehko stát, že o svou krásnou mladou ženu přijde. Zatím však prý u Pomejových vše probíhá hladce jako po másle…

Související články

Další články