Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Záhada Zemana na stadionu Slavie rozluštěna: Je to klasický hybrid, říká Ovčáček

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
zazněla pravda
Dvě fotky, dva Milošové Zemanové (75)? Jako by na středeční zápas Slavie a Interu Milán dorazil nejenom jeden prezident. Okamžitě se rozjely spekulace, co tyhle odlišnosti způsobilo. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček (40) už redakci eXtra.cz poskytl vysvětlení a je to hodně zajímavé!

Na fotce, kterou zveřejnil Ovčáček, vypadal Miloš Zeman jako vitální muž v nejlepších letech, jenž k chůzi nepotřebuje ani hůlku. O to větší přišel šok, když se na povrch dostaly snímky od profesionálních fotografů.

Prezident na nich má mnohonásobně víc stařeckých vrásek, je rozcuchaný a ani náznakem se neusmívá. Z jeho výrazu ve tváři by se naopak dalo usoudit, že počítal každičkou minutu, až konečně bude moct odjet domů. Na sociálních sítích se navíc objevily názory, že fotka od Ovčáčka byl podvrh.

Ovčáček: Ať to řeší tajná služba

Hradního mluvčího jsme proto oslovili, aby řekl, jak to bylo doopravdy. „Je to klasický příklad hybridní dezinformační války vedené odpůrci pana prezidenta. Měla by se na ně zaměřit Bezpečnostní informační služba, známá to bojovnice s dezinformacemi,“ svěřil eXtra.cz Ovčáček. Nezdálo se, že by byl v dobrém rozpoložení.

Miloš Zeman dlouhodobě čelí dotazům o svém zdravotním stavu. V říjnu podstoupil rekondiční pobyt v Ústřední vojenské nemocnici, načež lékaři zveřejnili zdravotní zprávu. Podle ní hlavu státu sledují kvůli úbytku svalů, především v oblasti dolních končetin, a kvůli postižení nervových vláken. Prezident za rok zhubl celých 10 kilogramů a zároveň je možné, že trpí nespavostí.

Se Zemanem byla na fotbalovém utkání i dcera Kate (25), jež však vypadá na všech fotkách stejně…

Je tedy možné, že z prezidenta vysál všechnu energii průběh druhého poločasu. Slavie se rozložila a pan prezident během 45 minut výrazně sešel…

Mohlo by vás zajímat

Další články