Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Záhada vyřešena: Proč přišel Richard Krajčo na Anděly v síťovaném topíku?

Richard to nemohl už déle udržet v tajnosti.
Zdroj: Profimedia
Outfity většiny hostů na sobotním předávání ceny Anděl nepřekročily hranici klasického českého buranství. Většina hvězd dávala okázale najevo, že jim na vzhledu nebo dress codu nezáleží, a klasicky dorazila v džínách a mikinách. A neplatilo to jenom u mužů, ale i u žen. Třeba taková Lenka Dusilová vypadala, jako by šla zrovna s odpadky. Z pánské části zaujal svým síťovaným trikem Richard Krajčo.

Taková Ewa Farna (22) byla jednou z mála, která pochopila smysl celého večera a dorazila v dlouhé róbě. Ta se jí sice během večera roztrhla, ale aspoň nevypadala jako pornohvězdička z devadesátých let. Což se nedalo říct o Richardu Krajčovi (38).

Vzal si na sebe výrazně méně oblečení než jeho partnerka Karin Babinská (41). A při bližším zkoumání zjistíme proč. Richard se totiž držel pravidla, že na letní těla se pracuje v zimě a evidentně v chladných měsících na sobě pořádně zamakal.

A musel co nejdřív ukázat svůj pořádně pevný pekáč buchet. Nemohl počkat. Prostě nemohl. Proč se svléknout před davem přiopilých fanynek někde na letním festivalu, když svoje tělo může ukazovat už teď na slavnostním večeru?

Na ty pořádně vypečené Richardovy buchtičky se můžete podívat v galerii!

Související články

Další články