Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Záhada tří hrnků v POKOJI SMRTI rozluštěna! Víme, co se dělo před popravou Jána a Martiny: FOTKY Z MÍSTA VRAŽDY

Matka zavražděné Martiny promluvila pro televizi. Vpravo policisté zkoumají
dům, kde došlo k vraždě.
Zdroj: reprofoto TV Joj, topky.sk - Jan Zemiar
+ Dalších 19 fotografií
Slovenským novinářům se podařilo rekonstruovat poslední minuty života novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny. Co se dělo před tím, než byli popraveni? A proč byly na stole tři hrnky?

Slovenští novináři se vypravili za matkou zavražděné Martiny. Ta byla partnerkou sedmadvacetiletého novináře Jána Kuciaka. Ten psal o propojení mafie a politiků, dokud nebyl zavražděn v obci Vel'ká Mača. K vraždě došlo už ve čtvrtek. Těla se našla v pondělí.

Zlatica Kušnírová, matka zavražděné Martiny, pro TV Joj popsala, jak se nemohla už ve čtvrtek dceři dovolat. Chce, aby dvě vraždy vyšetřovala nezávislá policie ze zahraničí. Slovenským kriminalistům už nevěří.

„Mezi pátou a šestou hodinou jí soused donesl nabíječku na baterku. Soused uvedl, že byla vysmátá, že byla v dobré náladě. Janko měl domů přijít o sedmé hodině. Měla pro něj dojet svým autem. Za deset minut osm s ní naposledy komunikovala ještě Jankova sestra. Ve čtvrt na devět jsem jí volala já, za deset minut znovu. Už to nebrala. Ve tři čtvrtě na devět jsem volala Jankovi, ale nezvedal to,“ pověděla rozrušená matka zavražděné dívky.

Je přesvědčená, že už byli po smrti. Matka vyloučila, že by domů pustili někoho, koho znali. A rozluštila záhadu tří hrnků na stole, z čehož mnozí usuzovali, že v domě byl někdo, koho dvojice dobře znala a do domu pustila.

„Ona si uvařila čaj a pak šla pro Janka. Když se spolu vrátili, udělali si kávu. Žádnou návštěvu neměli,“ uvedla pro TV Joj. Fotky z místa činu, které najdete ve fotogalerii, přinesl slovenský portál Topky.sk.

„Dokud nepřišla policie, byla nabíječka na autobaterii zapnutá. Janko by jí druhý den vypnul. Janko byl zodpovědný, nenechal by ji v zásuvce dva dny. Jejich smrt musela nastat už ve středu,“ uvedla matka zavražděné Martiny.

Související články

Další články