Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Záhada: Socha Panny Marie začala ronit slzy. Jak je to možné?

Záhada: Socha Panny Marie začala ronit slzy. Jak je to možné?
Zdroj: youtube.com
Maria Cardenas měla doma dlouhé roky sochu Panny Marie. To ale ještě netušila, že tahle socha je zázračná. Po tragické události, která se stala v její rodině, začala Panna Marie plakat.

Maria Cardenas z Kalifornie dostala sochu před deseti lety jako dárek ke Dni matek V její rodině se stala strašlivá tragédie. Někdo zavraždil jejího bratrance Jessieho. Byla to rána pro celou rodinu a očividně i pro sochu Panny Marie. Po tomto hrůzném činu totiž začala plakat.

"Je to velký zázrak. Já ty slzy sbírám a nabízím je každému, kdo mě přijde navštívit," řekla Maria. Věří totiž, že by mohly být zázračné a pomoct léčit. Podle ní to určitě nějakým způsobem souvisí se smrtí jejího bratrance. Panence Marii tečou slzy jen z pravého oka.

Když žena všem oznámila, co její socha dělá, nikdo jí samozřejmě nechtěl věřit. Všichni se tak museli přijít přesvědčit na vlastní oči. „Je to úžasné, vyrazilo mi to dech,“ řekl soused. K Marii se přijeli podívat dokonce i kněží z celého světa a všichni jsou přesvědčeni o tom, že je to zázrak!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy