Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Záhada smrti lady Diany (†36) rozluštěna: Nezemřela by, kdyby neudělala TUHLE VĚC!

+ Dalších 15 fotografií
Tajemství odhaleno
Konspirační teorie o spiknutí královské rodiny, která si smrt lady Diany (†36) měla objednat, jsou po téměř 22 letech spíše úsměvné. Zbožňovaná princezna zahynula při bouračce v autě, kterým ujížděla před dotěrnými paparazzi. Nyní konečně vyplavalo na povrch, co přesně se jí stalo a proč zemřela!

Vévodkyně Kate (37) s Meghan (37) se ji snaží napodobovat, ale lady Diana (†36) byla a bude jedinečnou. Kolem její tragické smrti už dvě desítky let kolují různé fámy, jež nyní nadobro vyvrátil lékař!

„Zranění Diany nebyla nikterak rozsáhlá, jen byla na špatném místě,“ prozradil patolog Richard Shepherd britskému webu dailymail.co.uk. „Její zranění bylo velmi specifické a vzácné. Mám pocit, že za celou dobu své kariéry jsem stejné už neviděl,“ vzpomínal.

Princezně se při drsné autonehodě protrhla plicní tepna a začala krvácet do hrudi. Po příjezdu záchranářů byla při vědomí a komunikovala. Během několika minut se její stav rapidně zhoršil, v sanitce upadla do kómatu a příjezdu do nemocnice se už nedožila.

Osudným se princezně stalo rozhodnutí se nepřipoutat. Lékař je přesvědčen, že kdyby lady Diana takovou chybu neudělala, bouračku by přežila. „Za takové dva dny by se zřejmě ukázala s monoklem, zlomenými žebry a zlomenou rukou,“ myslí si Shepherd.

Jeho slova musela nejvíc zdrtit prince Williama (36) a Harryho (34), jimž milovaná maminka celý život schází. A zvlášť Harry si prošel peklem, dlouhá léta trpěl depresemi a úzkostmi.

Mohlo by vás zajímat

Další články