Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Záhada samoty Barbory Seidlové (38): Místo randění chodí do lesa pojídat kytičky

Zdroj: Facebook
+ Dalších 17 fotografií
svoboda
Ačkoliv je Barboře Seidlové už 38 let, je stále sama. Oblíbená herečka známá především z filmu Snowboarďáci a seriálu Ohnivý kuře není jednou z těch žen, které by samota trápila. Manželství neuznává a navíc preferuje způsob života, jaký mnoha mužům není úplně po chuti.

Barbora Seidlová se nikdy netajila tím, že bytostně nenávidí maso a živočišné produkty. Dlouhodobě je vegankou, rostlinná strava jí prý dělá dobře a navíc ji udržuje mladou. Je ale docela možné, že ji udržuje i bez chlapa - jen málokterý muž si dovede představit, že mu doma žena místo guláše se šesti naservíruje chleba s rostlinným máslem a kopretinou.

Rostlinná strava prý Seidlovou nabíjí energií. „Zjistila jsem, že existuje spousta věcí jako třeba kytky. To je ohromná svoboda – jdu po lese, vidím nějakou kytku a ono se to všechno dá sníst. Třeba pampelišky nebo fialky jsou výborný, krásně voní a chutnají,“ sdělila herečka v rozhovoru pro server ahaonline.cz.

Barboře je zřejmě nejlépe jen s jejími přáteli a bohatě si vystačí bez chlapa. Může si dělat, co chce, jíst, co chce, je zkrátka ve všem zcela svobodná. Zdá se, že muž by musel oplývat neskutečnými kvalitami, aby tuto krásnou herečku uhnal. Především by ale měl být vegan.

Související články

Další články