Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Záhada první české Barbie Gabriel rozluštěna: Takhle si s dlouhými nehty utírá zadek! INTIMNÍ VIDEO

+ Dalších 112 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) za poslední rok razantně změnila svůj vzhled. Její extravagantní look zvedá ze židle plno lidí. Někteří jí fandí a druzí ji nemohou vystát. Najdou se i takoví, kteří mají neustále uštěpačné poznámky a otázky k jejímu vzhledu. Nejčastěji lidi zajímá, jak si se svými dlouhými umělými nehty utírá zadek. Tak tady máte odpověď.

První česká Barbie Gabriel Jiráčková to mnohdy nemá lehké. Kvůli svému extravagantnímu vzhledu ji lidé obdivují, respektují nebo nenávidí a dělají si z ní srandu. Proto musí mnohdy čelit dost divným otázkám.

Tou asi nejčastější, která se vztahuje k jejímu vzhledu, je, jak si může s tak dlouhými umělými nehty utírat zadek. Mnoho lidí by se s takovými nehty ani nenajedlo, natož dělalo jiné ostatní věci.

Možná je to téma, o kterém by se ne každému zrovna dobře mluvilo. Gabriel je ale na takové otázky už zvyklá. Dostává jich denně několik. Nyní konečně může zavřít pusu všem lidem, které trápila otázka utírání zadku.

Gabriel totiž na svých sociálních sítích zveřejnila video, ve kterém jiná slečna názorně ukazuje, jak to dělají holky s dlouhými nehty. Tak snad jim to jako odpověď bude stačit.

Související články

Další články