Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Záhada: Mrtvý delfín nalezen dva kilometry od moře. Zemřel na příliš mnoho sexu!

Tělo deflína bylo nalezeno 1,2 km od moře.

Opravdovou záhadu řeší v anglickém městečku Tarring. V zapadlé uličce tam našli mrtvého delfína. Ano, DEL-FÍ-NA, mořského savce, který ležel 1,2 km od moře!

Tělo samce bylo nalezeno v kaluži krve a bylo ještě teplé. Zvíře leželo v boční uličce, přikryté žlutým plastovým pytlem. Teorie o tom, že by ho vyplavilo moře, jsou nepravděpodobné. A podle všeho se jedná o další krutý žert místních.

Mořští biologové, kteří byli na místo přivoláni, zjistili po bližším ohledání, že rychlou smrt zvířete způsobilo kromě podchlazení také vyčerpání z dlouhodobého páření, čímž se kuriózní případ stává ještě pikantnějším.

Místní vyšetřovatelé potvrdili, že nejde o první takovou událost. Jednou jsme měli případ, kdy byl delfín umístěný v telefonní budce v Kentu. Kolem Britských ostrovů se pohybuje zhruba 600 delfínů a lidé posilnění alkoholem dělají důvěřivým zvířatům hrozné věci, uvedl pro Daily Mirror vyšetřovatel Rob Deaville. „V roce 2009 jsme našli uhynulého delfína v pytli na odpadky uprostřed lesa,“ dodal.

Poslední případ mrtvého delfína ukazuje na velmi nebezpečný a společensky naprosto nepřijatelný trend.

Mohlo by vás zajímat

Další články