Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Záhada mrtvého muže: Neví se, kdo to je, policie žádá o pomoc, snímky jen pro otrlé

Záhada mrtvého muže: Neví se, kdo to je, policie žádá o pomoc, snímky jen pro otrlé
Zdroj: wikipedia.org
+ Další 4 fotografie
smrt
Totožnost mrtvého muže, který byl nalezen v únoru v bývalé vlakové zastávce na Prachaticku, zůstává pro policisty stále neznámá. Policie proto prosí veřejnost o pomoc. Pokud byste muže na snímcích poznali, neprodleně kontaktujte linku 158.

Mrtvé tělo neznámého muže bylo nalezeno už 8. února letošního roku kolem půl páté hodiny odpolední. Mrtvola byla objevena v bývalé budově vlakové zastávky Zátoň v okrese Prachatice. Šetřením se nepodařilo zjistit cizí zavinění. Pravděpodobnou příčinou úmrtí bylo podchlazení a předávkování léky.

Protože policisté stále netuší, kdo je zemřelý muž, opět se obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc při jeho ztotožnění.

Popis muže

Podle policejního popisu je muž běloch ve věku mezi 35 až 45 let. Je štíhlé postavy a měří 181 centimetrů. Vzhledem k jeho výšce má neobvykle malou nohu, a to 24,5 centimetrů. Váží 67 kilogramů, barva očí je modrá a vlasy hnědé střižené na ježka. Muž je oholen na tváři a hrudníku. Má krátké vousy a na těle není tetování ani jizvy. Zuby na dolní čelisti zcela chybí. Na horní čelisti jsou zachovány pouze zuby vpravo 2 a 5, vlevo 3 a 4, zbytek je umělá zubní náhrada.

Když byl muž nalezen, měl na sobě khaki zimní bundu značky The North Face s modrými čtverci na ramenou. Dále měl modrou mikinu se dvěma nápisy "RAW," šedé tričko s dlouhým rukávem značky Zara, černé kalhoty značky RAW a šedo-modro-černé tenisky Adidas.

Ve fotogalerii se můžete podívat na snímky mrtvého muže. POZOR - fotky nejsou pro slabé povahy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy