Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Záhada mrtvého morčete Shopaholicadel: Influencerka řekla, kdo za to může

Shopaholicadel šla s pravdou ven ohledně smrti svého morčete.
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov/TikTok FatDad/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 5 fotografií
Úmrtí morčete

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel šla konečně s pravdou ven. Na svém TikToku fanouškům i haterům sdělila, co se ve skutečnosti stalo s jejím morčetem Smíškem. Toho totiž nedávno odnesla mrtvého k popelnicím, kde ho nechala v kleci i s věcmi. Influencerku za čin její sledující kritizují dodnes, a tak se rozhodla jít s pravdou ven. Podle všeho morčátko nechali prochladnout. 

Influencerku Shopaholicadel už snad musí znát každý. Denně plní své sociální sítě různými livestreamy a příspěvky, za které skoro pokaždé sklízí negativní komentáře a hejty. To se stalo i v případě, kdy nechala své morče pohozené u popelnic, jak odhalila její bývalá kamarádka. Video s mrtvým mazlíčkem se objevilo na YouTube. Nyní influencerka řekla, co se mu skutečně stalo.

Vysvětlení Shopaholicadel, proč morčátko zemřelo

"Stala se situace, co se stala. Ano, Smíšek mohl mít v tom bytě víc než osmnáct stupňů. Mohla jsem mu tady nechat větší teplo a poprosit Davida, on to určitě uměl. Zapnul by topení a kotel, aby tady bylo větší teplo. Myslím si, že by všechno dopadlo jinak," vylévá si srdíčko Shopaholicadel na svém TikToku.

Dále ještě obhajuje svůj čin, kdy mrtvého mazlíčka vyhodila jako odpadky. "Neměla jsem to dávat k popelnicím. Měla jsem to odvézt na veterinu, oni by si s tím tělíčkem už poradili," řekla Adéla, která se tak prakticky přiznala, že může za smrt svého domácího mazlíčka.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy