Ewa Farna (24) má problémy s nadváhou, které odmítá řešit. Tím ale hazarduje pouze se svým zdravím. Čím však ohrožuje i zdraví všech ostatních, je oblečení, v němž se nestydí ukazovat se na veřejnosti.

Naposledy Ewa svým nevkusným outfitem šokovala na předávání hudebních cen Anděl, které se odehrálo v úterý. Řadu lidí okamžitě napadlo, že se jí stylista musí za něco mstít. My jsme zjistili, v čem je tady zřejmě jádro pudla!

Zpěvačka, která se štíhlým pasem mohla chlubit naposledy v zárodcích své puberty, má už několik let dvorního stylistu. Jenže je to Polák a na to, aby Ewa při vystupování nevypadala jako medvědice bránící svá mláďata, zřejmě dohlíží jen u našich sousedů na severu.

Přece by jinak nemohl dopustit, aby se Farna po Česku producírovala v oblečení, za které by ji sepsula i prodavačka diskontních hadříků z Horní Dolní.

Jak se eXtra.cz doneslo, zatímco v Polsku má Ewa pro oblast módy zkušený tým, u nás prý stylisty střídá jako na běžícím páse. To je s největší pravděpodobností důvodem, proč je mezi jejími outfity takový nesoulad.

Nedá se totiž říct, že by zpěvačka vypadala příšerně pokaždé. Občas jsou její modely trefou do černého, ale v poslední době převažují ty, které dávají vyniknout jejím přebytečným kilům. Těch už je tolik, že je zamaskovat nelze. Je ale možné na ně tak okatě a zbytečně neupozorňovat.

Ewo, dělej s tím něco a pořiď si zkušený tým stylistů i v Česku! Jinak se může velmi brzy stát, že se začnou tvořit fronty tvých fanoušků, kteří nepůjdou na koncert, ale k lékaři kvůli očnímu zánětu!