Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Záhada internetu rozluštěna. Co že to studentce čouhá z batohu?

Kdo říkal, že vibrátor, měl pravdu.
Zdroj: Facebook
Pamatujete si ještě, když se v létě na sociálních sítích objevila tato fotka a všichni hádali, co že to dívce čouhá z batohu? Tahle pro někoho záhada je už vyřešena. Co to tedy bylo?

Studentku někdo v létě vyfotil, jak stojí na nástupišti, čeká na vlak a na zádech má batoh, ze kterého čouhá nějaká růžová věc. Fotku zveřejnil na sociálních sítích, kde se začala šířit rychlostí blesku.

Všichni hádali, jestli skutečně vidí vibrátor, nebo jde o divnou rukojeť deštníku. Mnozí se pozastavovali nad tím, proč autor fotky mladou ženu neupozornil a neušetřil ji tak trapasu.

Jenže teď už je všem spekulacím konec a tahle „záhada“ je vyřešena. Co v batohu tedy měla? Skutečně vibrátor. Jak píše web topky.sk, někteří američtí studenti se tímto způsobem rozhodli bojovat proti kontroverznímu zákonu, který má vstoupit v platnost příští rok v srpnu a lidem má umožnit nosit zbraně v areálu univerzit.

Studentka z Texasu Jessica Jin mluví o pokrytectví, protože pokud jsou střelné zbraně v pořádku, sexuální hračky už ne. S dalšími 1500 aktivisty se proto domluvila, že budou nosit z batohu trčící vibrátory. Za to jim hrozí pokuta 500 dolarů, píše web topky.sk.

Související články

Další články