Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

ZÁHADA: Fufíkova klec, v níž našli mrtvého Michala (†33), prý byla ZAMČENA ZVENČÍ

Zdroj: instagram
+ Dalších 61 fotografií
VRAŽDA?
Otec mrtvého Michala Práška (†33) je přesvědčen, že je v tom Fufík nevině. Celé je to záhadné a podle Petra Práška (60) se jedná o zločin.

Otec zesnulého chovatele lvů Michala Práška si je zcela jistý, že smrt jeho syna byla vražda. "Na videu jsem ráno viděl, že syn leží v ubikaci, tak jsem tam šel. Vchodové dveře byly ale zamčené zvenku! Svazek s klíči byl v nich. Nemohl se zamknout sám," promluvil pro web Blesk Michalův otec.

Podle slov Petra jeho syn vždy nosil brýle a bez nich nikam nevycházel. Ty se však nikde nenašly. Lvici Liuwu nikdo střílet nemusel, protože byla krotká Jenže otec si je jist, že to byl jasný úmysl zavraždit oba lvy. "Okolo 18. hodiny se muselo něco stát, protože nebyl otevřený výběh. Zřejmě to nestačil udělat. Něco se tam odehrálo. Já jsem přesvědčený o vraždě," dále vypovídal pan Prášek o své teorii.

Policie je zatím názoru, že smrt Michala je náhoda a ne vražda. Nemají k tomu žádné nasvědčující stopy. Ale i přesto prověřují možnost vraždy. Zabavili záznamy kamer z ubikace a čekají na výsledky pitvy.

Bezvládné tělo třiatřicetiletého Michala našel jeho otec v kleci Fufíka 5. března ráno. Policie poté oba lvy zastřelila.

Související články

Další články