Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

ZÁHADA DVOJITÉ SEBEVRAŽDY: Veronika (†18) s kamarádkou (†18) nechaly VZKAZ

tragédie
K obrovskému neštěstí došlo na železniční trati z Pivína na Prostějovsku do Nezamyslic. V sobotu v 11:45 zemřely dvě dívky, které přejel vlak. Vedle bezvládných těl byl nalezen dopis na rozloučenou a vše tedy nasvědčuje tomu, že se jednalo o sebevraždu. K tragédii se vyjádřil i starosta Pivína.

Podle svědectví to vypadá, že si kamarádky lehly na koleje a společně čekaly na smrt. Nikdo neví, co mladé dívky k tomuto činu vedlo, stala se však obrovská tragédie a vyhasly dva životy. Obsah dopisu na rozloučenou není znám a není ani jisté, zda vůbec znám bude. Mladší z nich se jmenovala Veronika, byla z Prostějova a ještě nedávno se chlubila na sociální síti fotografií s novým přítelem.

Kamarádka nemůže čin Veroniky pochopit. „Vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by něco takového chtěla udělat. Absolutně to neumím pochopit,“ sdělila Natálie pro server idnes.cz.

Starosta Kamil Štětař se k neštěstí vyjádřil. „Mohu jen říct, že ani jedna nebyla z naší obce. Víc se vyjadřovat nebudu, rodiny to budou mít nyní těžké,“ řekl pro server blesk.cz.

Obyvatelé Pivína tvrdí, že dívky nebyly místní. Obě si lehly na kolejiště a čekaly na vlak, který jim vzal život. Pro blesk.cz se vyjádřili i svědci „Nedovedu pochopit, co je to napadlo. Život měly před sebou. Nedovedu si to vůbec představit, taky mám holku,“ uvedla paní Marie. Lidé před tragédií slyšeli houkání vlaku a skřípění brzd, pak najednou začala na místo jezdit policejní auta.

Mohlo by vás zajímat

Další články