Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Záhada DIAMANTOVÝCH náušnic heroinové Terezy: Kde ke šperku přišla?!

+ Dalších 24 fotografií
Záhadný šperk
Vysmátá jak lečo přišla ve středu Tereza H. (22) k soudu, odcházela však s chmurným výrazem. Po 10 měsících ve vazbě čekala, že se konečně dozví výši svého trestu. Stání ale bylo znovu odročeno. Daleko víc ale všechny zaujaly diamantové náušnice, s nimiž z věznice dorazila!

Od ledna hnije Tereza H. z Uherského Hradiště v pákistánské base. Dlouhých deset měsíců čeká na rozsudek. Měl přijít už v sobotu, soudní stání bylo ale opět odročeno. Pokračovat bude v pátek, verdikt ale padnout nemá ani tentokrát.

Ve středu dorazila nejslavnější česká pašeračka k soudu s úsměvem od ucha k uchu. A právě její uši všechny zaujaly daleko víc než rozjařený výraz. Měla totiž diamantové náušnice. Kde k nim přišla, když se nesmí hnout z věznice na krok, vrtá hlavou úplně každému.

„Jen stěží lze usuzovat, kde takový šperk mohla získat. Touto informací bohužel nedisponujeme,“ řekl eXtra.cz Michal Bucháček z ministerstva zahraničí.

Variant, jak si Tereza dokázala opatřit drahé náušnice, je mnoho. Nedá se vyloučit, že je dostala od spoluvězenkyně za nějaký druh protislužby, anebo je měla už před zadržením a nebyly jí zabaveny. Úplnou pravdu zná jen Tereza, která by podle odhadů měla v pákistánském žaláři strávit okolo 10 let.

Mohlo by vás zajímat

Další články