Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Hororový nález: Ve sněhu leželo 54 uřezaných rukou! Tady jsou děsivé detaily

Hororový nález: Ve sněhu leželo 54 uřezaných rukou! Tady jsou děsivé detaily
Zdroj: Twitter
Podivně vyhlížející pytel na první pohled připomínal obyčejné odpadky. Ale rybářům, kteří na něj narazili, to nedalo a rozhodli se ho prozkoumat. Odhrabali sníh, který jej z velké části stále zakrýval, a pak jim ztuhly tváře. Byl totiž plný uřezaných lidských rukou. Na ruské Sibiři se už týden neřeší nic jiného. Místní jsou záhadou otřeseni a ptají se, o čí ruce jde. A kdo a proč je do sněhu zahrabal. Jenže na tyto otázky jim odpovědi hned tak nepřijdou.

Východ ruské Sibiře, zvlášť městečko Chabarovsk, je v současných dnech ochromen děsivou záhadou, která znepokojuje místní obyvatele. Hrůzný nález pytle až po okraj naplněného uřezanýma lidskýma rukama vyvolává otázky, na které je složité odpovědět. Případem se už sice zabývá policie, ale ta s obyčejnými lidmi nemluví.

A protože otužilí usedlíci nedaleko hranic s Čínou chvíli neposedí, někteří z nich se pustili do pátrání na vlastní pěst. Píší o tom i novináři z místního listu The Siberian Times.

Jednou z možných variant je, že ruce uřezali obchodníci s lidskými orgány. Policie by tak v případě nalezení zbylých částí těl nemohla oběti identifikovat. V Chabarovsku si ale také myslí, že by mohlo jít o končetiny mrtvých těl z márnice. Nikdo už však nedokáže vysvětlit, proč by kdo něco takového dělal. Některé z rukou byly obalené nemocničním materiálem.

Zatímco lidé chtějí věřit spíš druhé možnosti, podle policie je pravděpodobnější ta první. Obyvatelé Chabarovsku se obávají zejména toho, že podobných nálezů bude přibývat. Snad muži zákona hrůznou záhadu brzy rozlousknou, aby se všem ulevilo.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy