Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Zafoukal vítr a kácela se k zemi: Angelina Jolie je jako věchýtek, ruce má samou žílu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
vyhublá na kost
Rozvodová bitva s Bradem Pittem (55) vysává z Angeliny Jolie (44) veškerý život. Sama před nedávnem přiznala, že se ve vztahu cítila mizerně, jeho ukončení jí však přivodilo mnohem horší trápení. Nedávné spekulace, že herečce hrozí smrt, se naštěstí nepotvrdily, přesto je Angelina tak hubená, že se láme v pase!

Se zdravou životosprávou je Angelina Jolie na štíru. V minulosti trpěla anorexií a dodnes má s nabíráním váhy problémy. Když se tento týden procházela s dětmi a foukal vítr, skoro to vypadalo, že se skácí k zemi. Navíc se jí zase zhoršily ruce, kosti a žíly jsou o něco vystouplejší.

Herečka naštěstí balanc udržela, ale měla namále. Z jejího okolí prý neustále zaznívá, že by měla přibrat, nebo špatně skončí. Během léta se dokonce mluvilo o strachu z umírání hladem! „Začni jíst, nebo zemřeš, řekli jí doktoři. Byla zesláblá, trpěla závratěmi a skoro nedýchala,“ tvrdil zdroj časopisu NW.

Angelina je ale silná žena a věříme, že i tyto trable ustojí a vyjde z nich silnější. Jakmile skončí soudní tahanice s Pittem (55), bude to zase ta usměvavá sexbomba, kterou všichni známe.

Související články

Další články