Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zadržená kokainová Lucie T.: V domácím vězení se nudí, posílá podivné vzkazy

Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
drogy
Mnozí mají v živé paměti kauzu, kdy policie zadržela v Brazílii v září Lucii T. (33). Měla pašovat 6 kilogramů kokainu do Thajska ve společnosti své dvouleté dcery. Aktuálně se obě ženy nacházejí v domácím vězení. Lucie se podle všeho značně nudí a tak využívá sociálních sítí, kde je hodně aktivní.

Brazilská policie zadržela Češku 11. září. Drogy chtěla podle všeho pašovat do Thajska, tam se ale nedostala. Muži zákona u ní objevili 6 kilogramů kokainu, které ukryla do dvou suvenýrů – šachovnice a repliky obrazu Poslední večeře od Leonarda da Vinciho.

Češka odmítla, že by chtěla drogu dál transportovat do jiné země. Skončila ve vězení a dcera v rukou konzulátu. Po pár dnech ji ale soud propustil do domácího vězení, důvodem byl nízký věk její dcery.

Podle deníku Blesk se pašeračka Lucie v domácím vězení pravděpodobně dost nudí. Je totiž velmi aktivní na sociálních sítích, protože má k dispozici mobil s internetem. Na facebooku sdílí motivační citáty a písničky. „Zapomeň na pomstu. (…) Každému se jednou všechno vrátí…“ stojí v jednom citátu. Změnila si i profilovou fotku, na které je vidět dětská hračka, je tak možné, že je dcera s Lucií stále v Brazílii.

To potvrdilo i samotné ministerstvo zahraničních věcí. „Můžeme pouze uvést, v současné době je dítě s matkou v Brazílii a zastupitelský úřad ČR s nimi zůstává i nadále v kontaktu,“ uvedl pro portál tiskový mluvčí Michal Dudas.

Případ má podobu s kauzou, která před časem otřásla Česko. Tehdy pašeračku Terezu Hlůškovou (23) zadrželi celníci na letišti v Láhauru s 9 kilogramy heroinu v kufru. Soud jí uložil trest osmi let a osmi měsíců, proti tomu se odvolala.

Související články

Další články