Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zadržel jsem pašeračku Terezu H. a dohlížím na ni ve vězení: Tvrzení policisty z Pákistánu!

Zdroj: facebook
+ Dalších 57 fotografií
Jedenadvacetiletá blondýna Tereza H. (21) původem z Uherského Hradiště byla zadržena 10. ledna 2018 na mezinárodním letišti Allama Iqbal v pákistánském Láhauru, když se snažila propašovat 9 kilo heroinu. Muž jménem M. Malik má být policista, který je s ní ve vězení v blízkém kontaktu.

Slunce nad obzorem pašeračka Tereza H. ještě hodně dlouho nespatří. Vyšetřování případu dívky z Uherského Hradiště, kterou začátkem ledna zadrželi v pákistánském Láhauru s devíti kilogramy heroinu, stále není u konce. Tereza zůstává ve vazbě, kterou jí soud prodloužil do 24. února.

„Vyšetřování pokračuje a stále ho provádějí celníci. Dokud neskončí, nelze zatím mluvit o termínu, kdy bude s Terezou H. zahájen proces. V tuto chvíli jí byla prodloužena vazba do 24. února,“ sdělila eXtra.cz mluvčí českého ministerstva zahraničí Irena Valentová s tím, že Tereza nadále zůstává v ženské věznici Kot Lakhpat v pákistánském Láhauru.

A právě v téhle věznici ji má údajně mít pod svým dohledem policista M. Malik, který tvrdí, že byl u zatčení a teď je pohledná blondýnka pod jeho dohledem, samozřejmě když je ve službě, podotkl. Muž se tím dokonce chlubí veřejně na sociálních sítích. „Já jsem ten, kdo zadržel pašeračku Terezu H. a dohlížím na ni ve vězení,“ uvedl Malik.

Prozradí snad další detaily ze života Terezy H. za mřížemi? Její právník totiž mlčí a informace se rozhodl poskytnout pouze za odměnu ve výši tisíc eur. Na webu Security Magazínu uveřejnili, že Tereza konvertovala: „Denně se prý modlí k Alláhovi, aby jí odpustil její čin, na jehož konci může být rozkrytí celé skupiny. Její šéf, milenec a sponzor v jedné osobě, byl již zatčen. Vynořily se totiž zprávy, že se chce pomstít.“

Související články

Další články