Zadostiučinění pro Jaroslavu Obermaierovou: Vyhazov z Ulice se nekoná. Odhalila detaily návratu
Jaroslava Obermaierová (79) potvrdila svůj návrat do seriálu Ulice. Před časem byla totiž její role velkým otazníkem. Herečka tvrdila, že ji televize Nova dál nechtěla kvůli jejím politickým názorům. To však tvůrci vyvrátili a obvinili ji ze lží. Nyní představitelka Vilmy Nyklové uvedla v rozhovoru pro eXtra.cz vše na pravou míru.
Jaroslava Obermaierová už neodmyslitelně patří do herecké rodiny seriálu Ulice. Již několik let tam ztvárňuje postavu Vilmy Nyklové, kterou milují i diváci. Jenomže jak to vypadalo v posledních měsících, herečku měla televize Nova nadobro odstřihnout, a to prý kvůli jejím politickým názorům. Obermaierová se totiž netají tím, že volila komunisty.
„To víte, že to tak je, že mě už nechtějí kvůli mým politickým názorům. Vždyť já už jsem ten poslední rok na natáčení seriálu Ulice byla už jen párkrát, protože už to vřelo,“ sdělila nedávno Jaroslava pro eXtra.cz. Nad jejím výrokem se televize Nova pozastavila a musela se k tomu vyjádřit. „S paní Jaroslavou jsme před pár týdny uzavřeli hereckou smlouvu na další rok. Proto nás trochu překvapilo její aktuální vyjádření,“ uvedla PR seriálu Ulice Lucie Urbánková.Konec v Ulici se nekoná
Herečka dorazila na křest nového videoklipu Sámera Issy a Lucy Junk, protože byla jednou z kmoter. Redakce eXtra.cz využila příležitosti a zeptala se jí znovu na účinkování v Ulici. „Tam prostě nastala situace, že nabírali nové lidi, takže nebyl úplně prostor a ono taky je to těžké. Já už jsem tam byla třikrát vdaná, takže co se mnou,“ směje se Obermaierová, která svou účast nakonec potvrdila. „Ale jo, ještě tam bude určitě nějaký rodinný příběh,“ dodala k tématu.
Doporučené video: Rozhovor s Jaroslavou Obermaierovou:
GLOSA: Bezchybná Mia a věrná zrádkyně Brzobohatá. Největší morální dilema celé série a exkluzivní pohled do zákulisí
Související články

Drsný útok Jaroslavy Obermaierové: Podpásovka vůči vnučce Františka Filipovského

Obermaierová pod tvrdou kritikou kolegů. Obvinili ji z radikalizace a řekli, co herečku změnilo

Ufňukaná Obermaierová měla lhát o odchodu z Ulice. TV Nova promluvila

Facka pro poníženou Obermaierovou. Kvůli podpoře komunistů ji prý odstřihl i syn z Ulice















