Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Žádost o svobodu zamítnuta! Tomáš Řepka dál zůstává ve vězení

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
kriminál
Fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka (45) zůstává dál ve vězení. V říjnu si zažádal o podmínečné propuštění a v listopadu se rozhodovalo o propuštění. Podle našich informací ale Řepka návrat na svobodu slavit nemůže. Okresní soud v Plzni žádost o podmínečné propuštění zamítl.

Fotbalový rebel Tomáš Řepka (45) je za mřížemi od letošního května. Než ho začátkem června převezli do věznice na Borech, seděl v pražské Ruzyni. Bouřlivák vyfasoval dva a půl roku, ale do trestu počítá i 293 hodin obecně prospěšných prací, takže si v říjnu požádal o podmínečné propuštění.

Na Tomáše Řepku před věznicí Bory čekalo v pondělí několik novinářů a fotografů. Po 11. hodině se rozletěla zpráva, že žádost o propuštění byla zamítnuta. "Nemám od klienta svolení dávat informace," reagovala na dotazy advokátka.

Podle soudce Ondřeje Klůse byla žádost zamítnuta hned z několika důvodů. "Žádost o podmíněné propuštění podal Řepka příliš brzo, před uplynutím jedné třetiny trestu. Doba, kterou strávil ve vězení, podle soudce neprokazuje polepšení s ohledem na závažnost spáchaných trestných činů," uvedl web novinky.cz.

Tomáš Řepka tak ve vězení prožil už 169 dnů. Veškeré aktivity, které si na svobodě plánoval, bude muset ještě odložit.

Související články

Další články