Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Žádost o ruku v přímém přenosu: O 10 let mladší Marcel i Lucie prokoukli a chystají svatbu

Proměna
Pořad o 10 let mladší dnes proměnil život Lucii (32) a Marcelovi (49). Tito partneři už několik let takřka nepřetržitě pracují ve svém stánku, kde připravují rychlé občerstvení. Stres, v minulosti dluhy a závislost na cukru se na obou partnerech podepsaly. Marcel dokonce prodělal infarkt. Proměnu vzal obzvlášť Marcel hodně zodpovědně a nadšený z nového chrupu i vzhledu požádal Lucii o ruku přímo před kamerami.

Lucie (32) a Marcel (49) si na sebe podle svých slov zbyli. Jsou spolu šest let a mají toho za sebou opravdu hodně. Při podnikání byli podvedeni, ale své dluhy už zaplatili. Marcel z toho však dostal infarkt. V současné době mají svůj stánek s občerstvením, na který jsou sami. Pracují 16 hodin 365 dní v roce. „Všechno si děláme sami, nemáme nikoho, kdo by nám s tím pomohl. Těžko se shání pracovní síla, takže jsme tu sami,“ popsal pracovní tempo páru Marcel.

Oba dva trpěli lehkou nadváhou, jelikož stres zaháněli čokoládou a sladkostmi. Proměna oběma velice prospěla. Marcel držel dietu, podstoupil zmrazení tukových buněk na břichu a hlavně se dočkal vytouženého chrupu.

Nadšený ze své proměny dokonce na konci pořadu požádal Lucii o ruku. „To sis vždycky přála, tak jestli ještě pořád chceš…,“ zeptal se nesměle Marcel. „Ano,“ odpověděla Lucie, která v závěru vypadala jako princezna. Při takové příležitosti se nemohla cítit lépe.

Dvojice po natáčení přiznala, že s přípravami na svatbu nespěchá. „Hlavní je, že se máme rádi,“ řekla Lucie. Marcel jí je vděčný, že do proměny šli. Nové zuby si totiž nemůže vynachválit.

Mohlo by vás zajímat

Další články