Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Žádost o ruku v přímém přenosu: O 10 let mladší Marcel i Lucie prokoukli a chystají svatbu

Žádost o ruku v přímém přenosu: O 10 let mladší Marcel i Lucie prokoukli a chystají svatbu
Zdroj: TV Nova
Proměna
Pořad o 10 let mladší dnes proměnil život Lucii (32) a Marcelovi (49). Tito partneři už několik let takřka nepřetržitě pracují ve svém stánku, kde připravují rychlé občerstvení. Stres, v minulosti dluhy a závislost na cukru se na obou partnerech podepsaly. Marcel dokonce prodělal infarkt. Proměnu vzal obzvlášť Marcel hodně zodpovědně a nadšený z nového chrupu i vzhledu požádal Lucii o ruku přímo před kamerami.

Lucie (32) a Marcel (49) si na sebe podle svých slov zbyli. Jsou spolu šest let a mají toho za sebou opravdu hodně. Při podnikání byli podvedeni, ale své dluhy už zaplatili. Marcel z toho však dostal infarkt. V současné době mají svůj stánek s občerstvením, na který jsou sami. Pracují 16 hodin 365 dní v roce. „Všechno si děláme sami, nemáme nikoho, kdo by nám s tím pomohl. Těžko se shání pracovní síla, takže jsme tu sami,“ popsal pracovní tempo páru Marcel.

Oba dva trpěli lehkou nadváhou, jelikož stres zaháněli čokoládou a sladkostmi. Proměna oběma velice prospěla. Marcel držel dietu, podstoupil zmrazení tukových buněk na břichu a hlavně se dočkal vytouženého chrupu.

Nadšený ze své proměny dokonce na konci pořadu požádal Lucii o ruku. "To sis vždycky přála, tak jestli ještě pořád chceš....," zeptal se nesměle Marcel. "Ano," odpověděla Lucie, která v závěru vypadala jako princezna. Při takové příležitosti se nemohla cítit lépe.

Dvojice po natáčení přiznala, že s přípravami na svatbu nespěchá. "Hlavní je, že se máme rádi," řekla Lucie. Marcel jí je vděčný, že do proměny šli. Nové zuby si totiž nemůže vynachválit.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy