Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žádost o ruku?! Teri Blitzen promluvila o SVATBĚ se starším přítelem!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Slyšíme svatební zvony?
Rok a půl tvoří youtuberka Teri Blitzen (18) pár s rapperem Jakubem Strachem (24) alias NobodyListen. Ačkoliv slavnou dvojici dělí věkový rozdíl šest let, který není úplně zanedbatelný, jsou každým dnem čím dál zamilovanější. A vypadá to, že by do toho mohli v dohledné době praštit. Na Instagramu se totiž pochlubili konverzací, v níž svatbu probírají.

Teri Blitzen a NobodyListen jsou jedním z nejkrásnějších párů mladého českého šoubyznysu. Někdejší nejslavnější youtuberku, která už nenatáčí a věnuje se módě, sleduje na Instagramu půl milionu věrných fanoušků.

Když se na jejím profilu na sociální síti objevil obrázek textovek s Jakubem, ve kterém mluví o svatbě, strhla se lavina. Teri musela odpovídat na stovky gratulací, které však byly předčasné.

Všichni si mysleli, že si páreček svatbu nadělil k výročí vztahu, ta ale není v tuto chvíli na pořadu dne. „Šlo zatím pouze o vtip. O svatbě samozřejmě uvažujeme, ale ne v blízké době,“ svěřila Teri redaktorovi eXtra.cz, ale cosi v jejím hlase říkalo, že přece jen pro své příznivce připravuje nějaké překvapení.

Teri se proslavila na YouTube, kde její videa nasbírala miliony zhlédnutí. Její životní láska NobodyListen zase pořádá hudební akce, na které v Praze i dalších městech každý měsíc míří tisíce lidí.

Až do toho sympatická dvojka skutečně praští, je jisté, že půjde o velkolepou veselku!

Související články

Další články