Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Žádost o ruku po propité noci ve Výměně manželek: Doufal jsem, že si to nebude pamatovat, řekl tatínek

+ Další 3 fotografie
V tomto díle Výměny manželek uvidíme, jak si poradí temperamentní Magda se svérázným tatínkem Martinem v maličkém plzeňském bytě a jestli si dokáže Tereza užít deset dní v Holandsku v jiných životních podmínkách, než na jaké je zvyklá.

V nové epizodě se setkáme s Magdou (27), Honzou (34) a Alexem (4), rodinou z holandského města Leiden. Na druhé straně poznáme Terezu (21), Martina (28) a Martínka (1,5), kteří žijí v Plzni.

Magda je Polka a Honza pochází z Ostravy. Poznali se až v Holandsku, kam přišli za prací, a do Výměny se přihlásili, aby zjistili, co pro sebe znamenají. Honza je podle Magdy hodně výbušný a často se vytáčí. Navíc se nemohou shodnout ohledně výchovy svého syna. Magda ho totiž údajně rozmazluje.

Druhou rodinu do Výměny manželek přihlásila Tereza. Martin zpočátku razantně nesouhlasil, ale nakonec na to kývnul. Oba dva se hodně hádají a Tereza Martinovi nevěří.

Vadí jí, že Martin je sprostý a neustále unavený z práce. Nevěnuje se prý rodině tak, jak by si představovala. Hlavním problémem však je, že Martin byl Tereze několik měsíců nevěrný, a to i v době, kdy byla těhotná.

Že je Martin velmi specifický typ člověka, pozná i Magda. Jeho svérázné názory jí často vyrazí dech. Podle něj je na světě hodně lidí a měli by se střílet. Navíc Magdě přizná, že Terezu požádal o ruku po tom, co propil skoro dva dny, aby měl klid.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy