Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Žádost o ruku a odhalená nevěra: Ulice se vrátí na obrazovky s celou parádou

+ Další 2 fotografie
Co nás čeká
Váš oblíbený seriál Ulice se brzy vrací na televizní obrazovky. Prázdninová pauza se blíží ke konci a už za dva týdny poběží premiérová patnáctá řada, která přinese nové příběhy starých známých. Na co se v jubilejní sezoně můžete těšit?

Zpět na televizní obrazovky se po prázdninové pauze vrací oblíbený seriál Ulice. Za dva týdny odstartuje vysílání jubilejní patnácté řady, ve které vás hned první den po návratu čekají překvapivé zvraty. Novinky se budou točit nejen kolem Matěje a Kataríny, ale také se máte na co těšit u Peškových. Adriana všechny své blízké překvapí zprávou, na kterou nejsou připraveni. Pochlubí se jim totiž miminkem. Co všechno tahle novinka rozpoutá, a co Adriana prozradí o otci dítěte, na to si budete muset ještě nějakou chvíli počkat.

Když se Matěj vrátí z Kanady, jeho první zastávka je v pradlence u Kataríny. Potřebuje zjistit, co s ní je, protože se od jeho červnového odletu odmlčela a nereaguje na zprávy ani na telefonáty. Matěj o ní vůbec nic neví. Proto s ním to, co se dozví hned po návratu, pořádně zamává. Katarína mu totiž konečně prozradí, že bude otcem. Vzniká tak pro Matěje mnoho otazníků, na které potřebuje znát odpovědi.

Další zvrat přijde u Knoblochových. Bohužel pro Miloše, který si neustále vychvaluje idylické manželství s Evou, to bude velká rána. Bude mu odhalena krutá pravda o milované manželce. Eva mu totiž nasazuje parohy se svým šéfem Milanem Růžičkou. Miloš je dokonce nachytá přímo při činu.

Velkou novinku se dozvědí i Maléřovi. Poté, co se Rozina s Victorem vrátí z cest, přivezou si s sebou i veliké překvápko. Rozhodli se do toho praštit a vzít se. Rozina se to bojí oznámit, nicméně Victor vše vezme do vlastních rukou a překvapí i samotnou Rozinu. Nechce ponechat nic náhodě, a tak se na to pečlivě připraví a perfektně následuje klasické české tradice. Požádá totiž Maléřovy o ruku Roziny. No a jak to celé dopadne, a jaká bude jejich první reakce se dozvíte už 19. srpna na televizi Nova.

Mohlo by vás zajímat

Další články