Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žádný kapr a Vánoce bez rodiny: Takhle vypadal Štědrý den Týnuš Třešničkové, máme VIDEO!

+ Dalších 38 fotografií
Smutné svátky
Týnuš Třešničková (22) si myslela, že stráví Štědrý večer pod peřinou na nemocničním lůžku. Omyl, personál istanbulské nemocnice pro ni přichystal ty nejkrásnější Vánoce, jaké jen šlo v takových podmínkách vyčarovat. Na splnění největšího přání si ale popálená youtuberka bude muset ještě počkat.

Měla být doma s rodinou, ale zdravotní stav to Týnuš Třešničkové nedovolil. A tak se před ní ocitl nelehký úkol: strávit první Vánoce bez těch nejbližších!

Těžce popálená youtuberka naštěstí leží na nejluxusnější klinice v Istanbulu. Splní jí tam první poslední a výjimkou nebyla ani štědrovečerní večeře. Nepodával se sice tradiční český kapr se salátem, ale polévka, bramborová kaše a kuřecí maso, snahu však nemohla Týnuš nemocničnímu personálu upřít.

Není jasné, zda se na překvapení pro Třešničkovou nepodílel i její přítel Viktor. Ten ji však navštěvuje pravidelně a sama youtuberka v minulosti naznačovala, že ani během svátků by neměl návštěvu vynechat.

Zůstává zahaleno v nejistotě, kdy se Týnuš konečně bude moct vrátit do Česka. "Bohužel nelze odhadnout můj návrat domů. A přestože bolest je někdy opravdu nepříjemná, psychicky je to ještě náročnější. Léčba vyžaduje velkou trpělivost. Podle doktorů se ale vše hojí tak, jak má, a jsou s dosavadními výsledky spokojeni," napsala nedávno s tím, že jejím největším snem je konečně zmizet z Turecka zpátky domů.

Související články

Další články