Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Žádný kapr a Vánoce bez rodiny: Takhle vypadal Štědrý den Týnuš Třešničkové, máme VIDEO!

+ Dalších 42 fotografií
Týnuš Třešničková (22) si myslela, že stráví Štědrý večer pod peřinou na nemocničním lůžku. Omyl, personál istanbulské nemocnice pro ni přichystal ty nejkrásnější Vánoce, jaké jen šlo v takových podmínkách vyčarovat. Na splnění největšího přání si ale popálená youtuberka bude muset ještě počkat.

Měla být doma s rodinou, ale zdravotní stav to Týnuš Třešničkové nedovolil. A tak se před ní ocitl nelehký úkol: strávit první Vánoce bez těch nejbližších!

Těžce popálená youtuberka naštěstí leží na nejluxusnější klinice v Istanbulu. Splní jí tam první poslední a výjimkou nebyla ani štědrovečerní večeře. Nepodával se sice tradiční český kapr se salátem, ale polévka, bramborová kaše a kuřecí maso, snahu však nemohla Týnuš nemocničnímu personálu upřít.

Není jasné, zda se na překvapení pro Třešničkovou nepodílel i její přítel Viktor Hajíček. Ten ji však navštěvuje pravidelně a sama youtuberka v minulosti naznačovala, že ani během svátků by neměl návštěvu vynechat.

Zůstává zahaleno v nejistotě, kdy se Týnuš konečně bude moct vrátit do Česka. „Bohužel nelze odhadnout můj návrat domů. A přestože bolest je někdy opravdu nepříjemná, psychicky je to ještě náročnější. Léčba vyžaduje velkou trpělivost. Podle doktorů se ale vše hojí tak, jak má, a jsou s dosavadními výsledky spokojeni,“ napsala nedávno s tím, že jejím největším snem je konečně zmizet z Turecka zpátky domů.

Související články

Další články