Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Utajený pohřeb Eduarda Hrubeše (†84): Rozloučili se s ním skromně

Eduard Hrubeš
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Poslední rozloučení

Žádné veřejné rozloučení neproběhlo. Známý a oblíbený moderátor Eduard Hrubeš (†84), který dlouhá léta uváděl pořad Tak neváhej a toč!, byl pochován jen za přítomnosti nejbližších, jak si to ostatně rodina přála. Informaci přinesl web Blesk.

Přátelé, kolegové ani fanoušci se s oblíbeným moderátorem Eduardem Hrubešem nestihli rozloučit. Podle informací Blesku trvala moderátorova jediná dcera Blanka (46) na velmi komorním obřadu. 

„Přitom je Blanka manželka herce Ivana Jiříka. Je to známý člověk. A její maminka Blanka pracovala v televizi jako kostýmní výtvarnice. Vždyť to jsou samí lidé, na které je vidět,“ prozradil Edův blízký přítel pro již zmíněný web. Prý minulý rok viděl v televizi opakování pořadu Tak neváhej a toč! a svému kamarádovi chtěl alespoň přinést květiny.

Manželce vystrojil důstojný pohřeb

Přitom se zdá, že Hrubešovi větší pohřby nevadily. Milované manželce Blance (70), která zemřela po těžké mrtvici, udělal v roce 2014 velmi důstojný pohřeb. Pozval všechny, které měla Blanka ráda a kterých si vážila. Navíc se s ní sám moderátor chtěl hezky rozloučit.

Televizní moderátor zemřel 22. srpna 2021 v Domově se zvláštním režimem v Terezíně. Podle dostupných informací měl v posledních letech veliké problémy s pamětí. „Přestal se orientovat v čase a prostoru,” uvedl pro Aha! rodinný přítel.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy