Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žádné SUV nečekejte. V Účtenkovce se bude hrát pouze o rodinný ford

(Ilustrační foto)
Ministerstvo financí muselo změnit jednu z hlavních cen. Nikdo jim totiž do Účtenkovky nechtěl nabídnout SUV, tak zvolili kombíka. V prvním kole loterie tak můžete hrát o Ford Focus Kombi 1,6.

Ministerstvo financí konečně vybralo dodavatele osobního automobilu, který můžete vyhrát i vy v prvním slosování Účtenkovky. První cenou tedy stále zůstává milion korun a druhou bude automobil. Ministerstvo bylo nakonec donuceno zvolit Ford Focus s motorem o obsahu 1,6 v tmavě modré.

Na konci srpna mělo být do soutěže dodáno SUV. Na druhé straně, kombík je pro rodinu určitě lepší volbou. „Do původní soutěže se nepřihlásil žádný dodavatel, proto ministerstvo financí vyhlásilo výběrové znovu a s jinou specifikací naplňující možnosti a finanční limit ministerstva jako zadavatele,“ uvedl pro portál iDNES.cz mluvčí ministerstva Michal Žurovec.

Vůz nakonec dodá autosalon Auto Kora top, s.r.o., který ho poskytl za krásných 360 tisíc korun včetně DPH. „Nabídl nejvýhodnější nabídku a vůz v požadovaných standardech a v obvyklé hodnotě přesahující 400 tisíc korun,“ uvedl Žurovec.

Vůz bude vybaven klimatizací, senzory na parkování a palubním počítačem. Mezitím ministerstvo hledá dodavatele vozu na druhé slosování. Kdy toto slosování proběhne, se dozvíte ZDE.

Související články

Další články