Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Žádné sebevědomí a nevěra: Pořad O 10 let mladší má dvěma kamarádkám zachránit manželství

Žádné sebevědomí a nevěra: Pořad O 10 let mladší má dvěma kamarádkám zachránit manželství
Zdroj: TV Nova
premiéra
Na obrazovky se po několikaměsíční pauze ve středu vrátí oblíbený pořad O 10 let mladší, díky kterému mají běžní lidé možnost razantně změnit svůj vzhled a získat sebevědomí. Moderování se nově ujala Martina Randová (47), kterou diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě znají jako Heluš. V premiérovém dílu se divákům představí dvě kamarádky, které pojí problémy v manželství a které doufají, že se změnou vzhledu přijde i velká změna v jejich životech.

Už ve středu startuje premiérový díl pořadu O 10 let mladší s novou moderátorkou Martinou Randovou. Jako první podstoupí razantní proměnu Jana (39) a Petra (35). Dvě kamarádky, které pojí manželské problémy a v důsledku toho i velmi nízké sebevědomí.

„Připadám si hodně stará, na to, kolik je mi let. Doufám, že mi to pomůže zvednout sebevědomí, protože momentálně nemám vůbec žádný,“ prozradila Jana proč se do pořadu O 10 let mladší přihlásila.

Petře se otočil život naruby ve chvíli, kdy si s manželem vzali do péče jeho prvorozenou dceru. Zhubla třicet kilo a její sebevědomí také vzalo za své. Manžel s ní přestal komunikovat. „Nejsem hezká. Jako ženská jsem se cítila strašně ponížená. Je strašně složité vrátit to zpátky a bude trvat dlouho, než se to zase srovná,“ svěřila se s pláčem Petra.

Jana ani Petra to nemají ve svých životech jednoduché a doufají, že změna vzhledu povede nejen k nalezení ztraceného sebevědomí, ale i k urovnání vztahů s partnery. Dokáže jim pořad natolik pomoct, aby byly znovu skutečně šťastné?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy