Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Žádné miminko nyní nebude! Jaromír Jágr jasně sdělil, co je pro něj prioritou!

Jágr má děti rád, ale na vlastní chce počkat. Veronice zatím musí
stačit život v luxusu.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 36 fotografií
Tuhle zprávu Veronika Kopřivová jistě slyšet nechtěla. Jestli se už těšila na to, že její milovaný Jarda půjde do hokejového důchodu, tak má holka smůlu. Jaromír Jágr se totiž nechal slyšet, že s hokejem praštit nehodlá, cítí se skvěle a bude hrát až do 55 let! Tady to na miminko jen tak nevypadá!

V poslední době už to skoro vypadalo, že hokejový bůh Jaromír Jágr (44) pověsí hokejovou kariéru na hřebík a konečně se usadí. Jenomže Jarda se do žádného hokejového důchodu v žádném případě nechystá.

Veronika Kopřivová si sice svého Jardu pěkně omotala kolem prstu, ale na vysněné dítě a společnou rodinu může ještě na nějakou dobu rychle zapomenout.

Jarda je totiž v opravdu dobré formě a nechal se slyšet, že hokej míní hrát nejméně do pětapadesáti let. Jenomže u tohohle velikána je těžko poznat, jestli si dělá srandu, nebo svá slova myslí smrtelně vážně.

Pokud si ale Jarda srandu nedělá, má v plánu hrát ještě nějakých deset let. A tohle se Veronice určitě líbit nebude.

Veronika si naposledy před silvestrem na sociálních sítích posteskla, že bude slavit příchod nového roku sama, protože její miláček je zaneprázdněný.

Jak to ale vypadá, Veronika si bude muset počkat mnohem déle, než předpokládala.

Související články

Další články