Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Žádná svatba ani děti… Kačenka z VyVolených ukázala svého přítele!

Kateřina věří, že jim lásku nic nepokazí.
+ Dalších 15 fotografií
Kateřina Langerová (32) na sebe strhla pozornost před lety, když se objevila v první řadě reality show VyVolení. Patřila rozhodně k největším skvostům šmírovací soutěže. Teď nám ukázala svého přítele, s nímž randí 6 let, ale na svatbu a děti zatím nemá pomyšlení...

Redakce eXtra.cz oslovila Kateřinu, která od doby, kdy se soutěž vysílala v televizi, vyrostla do krásy. Živí se jako umělkyně, maluje obrazy a ráda fotí. Sem tam i vycestuje mimo hranice republiky. „Dělám kreativní tvorbu a cestuji. Jsem takový suchar. U mě velké, spíš žádné velké životní změny nejsou,“ usmívala se Kateřina Langerová s tím, že je šest let zadaná.

„O dětech ani svatbě nepřemýšlím. Jsem takhle zatím spokojená a užívám si to,“ řekla eXtra.cz. A teď nám ukázala i svého přítele, s nímž soudě podle fotek je opravdu šťastná. „Jsem pořád zamilovaná,“ dodala.

Kateřina žije spokojený život, i když rodinu zatím neplánuje. Každopádně nám do redakce poslala i aktuální snímky a je jasné, že její partner má velký důvod si ji hlídat na každém kroku.

Mohlo by vás zajímat

Další články