Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žádná otrava! Detaily toho, jak zemřely Monika a Klárka, prozrazeny! Jak uspěl Kramný na detektoru lži?

Zdroj: archiv, profimedia.cz
+ Další fotografie
Oficiálně potvrzeno! Monika a Klárka Kramné nezemřely na otravu, ale po zásahu elektrickým proudem. Jak totiž prokázala pitva, jejich vnitřní orgány byly popáleny. Tahle varianta se ovšem neshoduje s výpovědí Petra Kramného, který i nadále tvrdí, že byli všichni tři na dovolené v Egyptě otráveni a on jako jediný přežil.

Zřejmě právě výsledky pitvy jsou stěžejním důkazem obžaloby, která padla v úterý, po 22 měsících od chvíle, kdy byla v hotelovém pokoji v egyptské Hurghadě nalezena těla Moniky a její dcerky Klárky. Kramný od začátku mluví o otravě, tu však neprokázala ani bezprostřední pitva

Jak vyplývá z vyšetřovacího spisu, obě ženy zemřely po zásahu elektrickým proudem, což prokázala pitva provedená v Česku. Jak uvádí web TN.cz, na těle Moniky Kramné byly nalezeny stopy po popáleninách na krku, pravé ruce a noze

Další důkazy, které má obžaloba proti Kramnému, jsou výsledky na detektoru lži. Podle TV Nova byly zaznamenány „netypické reakce“. Například na otázku, zda se u Moniky a Klárky objevily příznaky otravy, odpověděl ano, detektor však byl jiného názoru, lidově řečeno, zaznamenal reakci, která by mohla vykazovat lež.

Žalobce má proti Kramnému prý dost důkazů, které vykompenzovaly fakt, že nemohla být provedena rekonstrukce. Je tak otázkou, jakým konkrétním způsobem byly Monika a Klárka zavražděny Zabít někoho elektrickým proudem není žádná věda, ale který konkrétní předmět se stal tím nástrojem vraždy?

V každém případě před sebou máme případ, který v Česku nemá obdoby, a bude zajímavé sledovat, s jakými dalšími důkazy proti Kramnému přijde státní zástupce. Rýsuje se nám tu soudní proces roku.

Související články

Další články