Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Žádná krize, jen závist! Takhle si užívá rodinnou pohodu Tomáš Klus s manželkou a dětmi

+ Dalších 21 fotografií
Spekulovalo se o tom, že v manželství Tomáše Kluse (31) není vše v pořádku, jak by se zdálo. A vše spěje k závažné krizi. Jenže jak se teď ukázalo, šlo nejspíš jen o závistivé pomluvy. Oblíbený hudebník totiž vyvedl svou rodinku do pražské zoo a během jejich návštěvy je zastihl fotoreportér. Ze snímků je patrné, že krizi pár rozhodně neprožívá...

Zlí jazykové začali tvrdit, že Klusovo manželství spěje ke konci. Ovšem v tomto případě na „drbech“ nebude nejspíš nic moc pravdy. Zpěváka totiž zastihl v pražské zoo fotoreportér a z fotografií jde poznat, že celá rodinka si společné chvíle hodně užívá.

A rozhodně Klus by neudělal takovou chybu, že krátce po narození třetího dítěte by se dostal do stavu, že se mu rozpadne rodina. Naopak! Po prvorozené Josefíně a prostředním Alfrédovi mu začátkem září jeho žena Tamara porodila dceru Jenovéfu. A šťastná rodinka si vyrazila za zvířaty, kde to mají děti nejraději.

Navíc tvrzení o tom, že by jeho manželství prožívalo nepěkné časy, rozmetal nedávno svým vyjádřením. "S mojí ženou přišel do mýho života úplně jinej vítr. A ten změnil úplně všechno! Teďka jsem šťastnej. Už nehledám štěstí v cizích stájích,“ řekl Tomáš, který ví, že rodina je nejdůležitější.

Jak si rodinka užila výlet v zoo? Mrkněte na snímky do galerie. Spokojenost z nich jen čiší.

Mohlo by vás zajímat

Další články