Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žádná cudnost! Daniela Šinkorová odhalila celé ňadro! A je opravdu krásné…

Daniela ukázala hodně…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Že už jí bylo 45 let? No a co! Vypadá pořád skvěle a o jejím hrudníku to platí dvojnásobně... Herečka Daniela Šinkorová teď nečekaně odhalila jeden ze svých pokladů a každý muž rozhodně musí uznat, že je na co se dívat!

Daniela sice na svém mobilním zařízení při focení selfíček moc ráda používá filtry, ale tentokrát se pochlubila snímkem, za který jí člověk hrátky s aplikacemi rád odpustí. Předvedla totiž jeden ze svých pokladů na hrudníku a překvapila tak možná i sama sebe, že ukázala skutečně hodně.

Herečka rozhodně nepatří do starého železa, naopak. Je to pořádná samice, která má stále co nabídnout. A když ještě k tomu nabídne hříšný snímek, kterým popustí uzdu fantazie svým fanouškům, je radost se zadívat.

Slovenka žijící v Česku se ne nadarmo rychle zařadila k muzikálovým hvězdám. A důvod je prostý. I když práh čtyřicítky dávno překročila, její tělo jako by nestárlo. Mnohé její kolegyně mají v jejím věku povislé lajdáky, což se o Daniele rozhodně říct nedá. A v galerii najdete jasný důkaz.

Související články

Další články