Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zadlužený návrhář Klír, jehož modely se smaží v módním pekle, opět podniká. Kde na to vzal peníze?

Josef Klír je po uši v dluzích, ale stále jakýmsi záhadným způsobem má
peníze na další aktivity.
Zdroj: herminapress.cz

Na začátku roku se objevily v médiích zprávy o stavu financí návrháře Josefa Klíra (41). Jeho konto zelo prázdnotou, účetní omdlévali nad červenými čísly a banka už měla nesplácení hypotéky a další půjčky dost a poslala na Klíra exekutory. Teď to ale vypadá, že si Klír vesele podniká dál, nebo za ním stojí nějaký tučný sponzor.

„Spoustě lidí, jako jsem já, se stalo, že člověk řeší věci a snaží se. Bohužel na základě včas nezaplacených faktur se člověk dostane do nějakého problému. Myslím si, že je to běžná a řešitelná věc,“ uvedl tehdy Klír exkluzivně pro televizi Barrandov.

Nátlak ze strany věřitelů byl ale tak veliký, že se český John Galliano, jak si s oblibou nechá Klír říkat, psychicky zhroutil a nezvládl se zúčastnit ani soudního stání. Teď, o pár měsíců později, už směle prezentuje své další aktivity a dokonce vydal kalendář. Klír má za sebou zřejmě movité sponzory, protože ze své kapsy by asi produkci a tisk kalendáře nezaplatil.

Banku ale zajímá jediné, a to dostat své peníze zpět. A to, že se jejich klient nedostavuje k soudu, otvírá módní salon a vydává kalendář, se finančnímu ústavu určitě líbit nebude.

Související články

Další články