Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zadková modelka Coco Austin se předvádí v posilovně, z těch fotek dostanete horečku!

Zdroj: Profimedia.cz

Coco Austin o sobě říká, že je modelka, tanečnice a herečka, ale my víme, že Coco není nic jiného než manželka rappera a herce Ice-T (55) a proslavila se akorát tím, že na Twitteru pravidelně vystavuje fotky svého obřího zadku nebo sebe zabalenou v zubní niti a říká tomu letní outfit.

A jestli nám nevěříte, zkuste si vzpomenout, kde tahle herečka hrála, v jakém muzikálu, baletu či streetu tančila a pro jakého návrháře nebo kampaň dělala modelku.

Pusto, prázdno.

Nelze jí ale upřít, že pokud někdo potřebuje vhodně umístit svoje tanga, aby z toho měl nějaký profit, je zadek Coco dokonalým místem, protože zadek Coco prodá i osolenou vodu na poušti, pokud by se k němu připlazil nějaký žíznivý a sluncem spálený ztracenec.

Ale aby měla Coco pořád na čem vydělávat, je třeba ty její obrovské míry udržovat v ceněném (ne)poměru a denně formovat tělo. A ani v posilovně Coco nezapomíná na svoje fanoušky, respektive na fanoušky svých křivek, kteří dodnes nejsou schopni pochopit, jak takové útlé nožičky dokážou unést tak obří prsa a zadek. Vlastně kolikrát nejde ani poznat, co je co.

Související články

Další články