Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Zadek špulí už i u piana! Podívejte se na nové fotky nestydaté Nely Slovákové!

Moc hezká fotka, že?
Zdroj: Petr Kliment / Nela Slováková
+ Další fotografie
Brněnská zpravodajka Nela Slováková nafotila úžasnou kolekci černobílých fotek a byla by škoda, kdyby zůstaly jen někde v šuplíku. Podívejte se do fotogalerie, jak je Nela sexy.

Konečně nové fotky, říkám si.

Ale nepatří ani mně, ani redakci eXtra, ani nikomu jinému. Jejich majitel je pouze a jen můj milý, protože byly vyfoceny pouze proto, aby udělaly radost hlavně jemu.

Vlastně to byl jeden z dárků k narozeninám mého přítele, ale bylo by mi líto, kdyby tyto krásné a povedené fotky od mého kamaráda, fotografa Petra Klimenta skončily jen v šuplíku, na disku mého počítače, na stěně jeho bytu, no prostě kdyby neviděly světlo světa.

Proto se o ně ráda podělím s vámi všemi. Pokochejte se, pomluvte mě, říkejte, jak jsou ty fotky strašně ošklivé a jak já jsem ještě ošklivější, ale já vím jedno – nejsou. Jsou krásné a focené s láskou.

Všechny fotky jsou vyfocené u piana, avšak každá v trošku jiném duchu. A proč? Protože můj milý miluje piana. Doma jich má hned několik a dost často neví, na které by si zrovna zahrál. Je to jeho vášeň a asi i proto mu udělaly fotky na téma „piano“ takovou radost.

Holky, ruku na srdce. Která by nechtěla chlapa, co umí hrát na piano? Romantika jako blázen, to mi věřte. Hihihi.

Více mých fotek můžete sledovat na Instagramu Nela Slováková.

Mějte se, vaše Nela.

Související články

Další články